S2010FS31
Contact Now
S2010FS31
Part Number : S2010FS31
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : S2010FS31.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : S2010FS31 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Case/Package : TO-202
Current Rating : 6.4 A
Voltage Rating (DC) : 200 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Discrete Semiconductor - Thyristors - SCRs
Qty : 44 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Building automation Home theater & entertainment
Packaging : Bulk
Hold Current : 8 mA
RMS Current (Irms) : 10 A
Max Operating Temperature : 110 °C