MD7IC21100GNR1
Contact Now
MD7IC21100GNR1
Category : RF and Wireless RF Amplifiers
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : TO-270 WB-14 GULL
RF Type : W-CDMA
Test Frequency : -
P1dB : 50.4dBm
Mfr : NXP USA Inc.
Current - Supply : 925mA
Voltage - Supply : 32V
Gain : 28.5dB
Package / Case : TO-270-14 Variant, Gull Wing
Frequency : 2.11GHz ~ 2.17GHz
Base Product Number : MD7IC
Description : IC AMP W-CDMA 2.11-2.17GHZ TO270
Model Number : MD7IC21100GNR1
Contact Now
RF Amplifier IC W-CDMA 2.11GHz ~ 2.17GHz TO-270 WB-14 GULL