IXBOD1-14RD
Contact Now
IXBOD1-14RD
Part Number : IXBOD1-14RD
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : IXBOD1-14RD.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : IXBOD1-14RD More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Case/Package : Radial
Current Rating : 1.25 A
Clamping Voltage : 1.4 kV
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Circuit Protection - TVS - Mixed Technology
Qty : 7696 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Power delivery Motor drives
Packaging : Bulk
Hold Current : 30 mA
Number of Pins : 2
Number of Circuits : 2
Min Operating Temperature : -40 °C