SDP3100Q38CB
Contact Now
SDP3100Q38CB
Part Number : SDP3100Q38CB
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SDP3100Q38CB.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SDP3100Q38CB More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Hold Current : 150 mA
Number of Pins : 8
Clamping Voltage : 275 V
Peak Pulse Current : 100 A
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Circuit Protection - TVS - Mixed Technology
Qty : 5816 In Stock
Applications : Appliances Building automation Infotainment & cluster
Case/Package : QFN
Current Rating : 2.2 A
Working Voltage : 8 V
Number of Circuits : 2
Max Operating Temperature : 150 °C